Montované haly

Společnost FORUM dodává nejen textilní stanové haly, ale také montované haly na míru z kvalitních materiálů a s velmi dobrým poměrem zastřešené plochy k investovaným financím.

Montované haly - výhody a použití

Montované haly mají ve srovnání s textilní stanovou halou své výhody i nevýhody, které plynou ze způsobu jejich provedení. U obou typů hal se jedná o variabilní halové systémy tvořené na míru podle individuálních potřeb klientů, ale konstrukce textilních hal umožňuje ve srovnání s montovanými halami rychlejší a snadnější montáž i demontáž. Montované haly jsou zase konstruované tak, aby obstály i na místech, kde je kladen důraz na možnost většího sněhového zatížení haly. V určitých případech stačí pro stavbu lehké montované haly rovná zpevněná plocha a nejsou nutné základy!

Montované haly jsou obecně vhodné pro stálé zastřešení větších ploch. Co se využití týče, mohou sloužit jako výrobní haly, skladové haly nebo víceúčelové sportovní haly.

Rychlá kalkulace ceny on-line Detailní poptávkový formulář

Montované haly Forum MS

Montovaná hala Forum MS Montovaná hala Forum MS uvnitř Montovaná hala - rotunda

Konstrukce montované haly

Stavba montované haly Forum MS je poměrně nenáročná - jednotlivé části samonosné ocelové konstrukce bez vnitřních podpěr se na místě postupně pevně sešroubují a do jednotlivých celků nosné konstrukce (boky, čela, střecha) se následně vypne plachtové opláštění.

Rám pevné modulové nosné konstrukce montované haly je z příhradových nosníků z oceli a má zpravidla přímou nebo sedlovou střechu. Díly halové konstrukce jsou povrchově upraveny zinkováním nebo nátěrem. Díky výrobě čelních žeber v různých rozponech a možnosti protahování vazníků do délky lze postavit montované haly v různých rozměrech a zastřešit různě velké půdorysné plochy. Životnost konstrukce je minimálně 30 let.

Plachtové opláštění montované haly

Plachtové opláštění montované haly Forum MS je jednolité je vyráběno z tzv. autoplachtovin, což jsou lakované PVC nánosované polyesterové tkaniny. Tyto materiály se vyznačují vysokou pevností, odolností proti povětrnosti a dešti, dobře propouští světlo a jsou stálobarevné. Jejich použití zaručuje dlouhou životnost opláštění montované haly. Možnost provedení ve skupině se sníženou hořlavostí. Barevné provedení lze vybrat z aktuálních vzorníků. Životnost opláštění haly je v závislosti na použitém materiálu až 25 let.

Příslušenství pro montované haly

V rámci poskytování komplexních služeb našim zákazníkům nabízíme také celou řadu příslušenství pro montované haly:

  • Vchodové uzamykatelné plachty
  • Vrata, dveře 
  • Větrání
  • Spojovací průchody 
  • Osvětlení
  • Vytápění
 

 

Dotazový formulář
 


Reference

P1010007.jpg P1050783.jpg P1060810.jpg alfa-15x48m-novak-Ppapir-015.jpg trnava-Invest-30x55m-041.jpg